پدل بلندر

پدل بلندر

دستگاه میکسر پدل بلندر ، میکسری است که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی با ریبون بلندر ها دارد. پارو ها در زاویه ی مشخص و تنظیم شده ، روی شفت نصب میشوند. با چرخش شفت پارو ها در زاویه ی مشخص خود میچرخند و عملیات هم زدن را انجام میدهند.

دستگاه های میکسر پدل بلندر ، با خروجی بصورت برگشتی از بغل از 150 تا 300 لیتر و در مدلهای با خروجی یکپارچه از زیر در ظرفیت های 450 تا 3000 لیتر تولید میشود. ابعاد دستگاه با توجه به ظرفیت آن متفاوت میباشد.

این دستگاه ها قابلیت میکس مواد پودری و همینطور مواد خمیری را دارند. سرعت دستگاه پدل بلندر به نسبت دستگاه های ریبون بلندر یک سوم است. تعیین زمانبندی دقیق اختلاط واقعا بسته به نوع مواد و درصد اختلاط دارد؛ اما قاعده کلی این است که زمان اختلاط بین 2-5 دقیقه است.

عملکرد این دستگاه به این صورت است که پس از توزین مواد ، آنها را از درب بالایی دستگاه وارد مخزن U شکل میشوند. گیربکس ها ، نیروی موتور را به شفت و از شفت به پارو ها منتقل کرده و آنها را میچرخانند. مواد و اسانس ها توسط پارو ها به میزان لازم مخلوط میشوند. پس از مخلوط شدن مواد به طور کامل از طریق دریچه ی زیر محفظه ، مواد تخلیه می گردد.می توان روی بدنه دستگاه میکسر پدل بلندر ، دریچه هایی برای تمیز کردن درون محفظه تعبیه نمود ، که در هنگام تخلیه محفظه را از کناره ها یا سقف دستگاه تمیز نمود. دریچه ی ورودی و خروجی مواد به صورت سرتاسری بوده. محل ورود مواد با توجه به نیاز مشتری تعیین شده و خروجی مواد به دلیل تخلیه ی یکباره و کلی ، سرتاسری میباشد. پدل بلندر ها مناسب ترین گزینه جهت میکس کردن دو یا چند پودر با نسبت حجمی بالا و دقت بسیار زیاد است.

کاربرد: شیر خشک ، پودرهای دارویی ، پودر کیک، تثبیت کننده ها و…

ظرفیت: 150 الی 3000 لیتر

مشاوره و تماس با کارشناسان ما