ریبون بلندر

ریبون بلندر

این دستگاه شامل یک مخزن U شکل به همراه یک همزن مارپیچی است که درون آن می‌چرخد. همزن به صورت روبان مانند دوتایی می باشد که در جهت مخالف یکدیگر می چرخند. این همزن ها که بمنظور مخلوط کردن چند نوع پودر و یا فاز پودری با اسانس می باشد. این نوع میکسرها قابلیت خروجی مواد بصورت اتوماتیک دارند. همچنین تجهیز اسانس پاش قابل نصب روی این دستگاه می باشد. در این دستگاه ها دور و جهت چرخش پره می تواند قابل برنامه ریزی باشد.

در صنایع غذایی مثل پودر ژله، نسکافه، فلفل، قهوه، جوش شیرین، دارچین، زرد چوبه، مواد پودری دارویی، مواد شیمیایی، پلاستیکی، صنایع رزین ،خوراک دام، شوینده ها مثل پودر ماشین لباسشویی و دیگر صنایع مرتبط با محصولات آرایشی و بهداشتی کاربرد دارد.

استفاده از سیستم اسانس پاش مایع بصورت اسپری روی محصول در هنگام میکس در این دستگاه ها متداول است. به این منظور مخزن اسانس در کنار دستگاه قرار گرفته و اسانس از طریق فشار هوا و یا نیروی ایجاد شده از پمپ ها مخصوص روی محصول در حین همزدن، اسپری می گردد.

 

ظرفیت: 100 الی 3500 لیتر

کاربرد: پودر ژله، نسکافه، فلفل، قهوه، جوش شیرین، دارچین، زرد چوبه، مواد پودری دارویی، مواد شیمیایی، پلاستیکی، صنایع رزین، خوراک دام، شوینده ها مثل پودر ماشین لباسشویی و صنایع مرتبط با محصولات آرایشی و بهداشتی.

مشاوره و تماس با کارشناسان ما