تسمه نقاله دستچین

تسمه نقاله دستچین

دستگاه دستچین تسمه نقاله با نوار PVC سفید (مناسب مواد غذایی) دارای نورپردازی جهت دید کافی می باشد. این دستگاه در خط شستشو و بسته بندی میوه جات به عنوان نوار بازبینی ودر خط بوجاری حبوبات و پوستکنی دانه ها به عنوان نوار دستچین مورد استفاده قرار میگیرد.

با ریزش محصول از مخزن ویبره روی نوار، که از صفر تا 100 آن قابل تنظیم است، محصول در طی مسیر در معرض دید کامل اپراتور قرار گرفته و این فرصت را به ایشان می دهد تا ناخالصی ، شن و سنگ ریزه های به جا مانده از بوجاری را از داخل محصول دستچین و جدا سازی نمایند . برای دید بهتر در قسمت بالای دستگاه لامپ هایی تعبیه شده است تا اپراتور را در هرچه بهتر دیدن یاری نماید.

جریان ریزش محصول بر روی نوار کاملا قابل کنترل بوده و ارتفاع آن قابل تغییر می باشد . این تجهیز می تواند طوری طراحی گردد تا کناره نوار به صورت مجزا ضایعات را حمل نماید. این مدل دارای بغل بندهایی برای جدا کردن ضایعات است. این بغل بندها کار را برای کاربر آسان تر کرده و سرعت عمل کاربر را برای جدا کردن ضایعات بالاتر می برد.

این دستگاه در ابعاد مختلف نسبت به تعداد نفرات مورد نیاز دستچین کردن،ساخته می شود. بطور کلی این دستگاه در عرض 50 یا 60 سانتیمتر و در طولهای 3 الی 6 متر ساخته می شود.

این دستگاه ها مجهز به اینورتر هستند که به وسیله آن می توان سرعت حرکت نوار را تنظیم کرد. با این کار می توان سرعت حرکت نوار را متناسب با میزان ضایعات محصول و همچنین تعداد نیروی کار تنظیم کرد.

کاربرد: بازبینی و دستچین محصول

ظرفیت: به ابعاد دستگاه و تعداد اپراتور بستگی دارد

مشاوره و تماس با کارشناسان ما