بالمیل جریان پیوسته

بالمیل جریان ممتد

دستگاه بالميل ( آسياب ساچمه ای) دارای دو نوع بالمیل میکسر دار و بالمیل جریان پیوسته می باشد. بالمیل جریان پیوسته متشکل از یک مخزن لوله ایی شکل دو یا سه جداره که ساچمه ها در آن قرار می گیرد و یک شفت با پره های قابل تعویض متصل به یک سیستم محرک دورانی می باشد. محصول اولیه از بین ساچمه ها از پایین دستگاه وارد میشود  و محصول نهایی با کیفیتی همگن و دانه بندی کاهش یافته از بالای دستگاه خارج می گردد .

این بالمیل ها مناسب جهت توليد انواع شکلات قالبي و تبلت، شکلات تخته ای، شکلات مغزی در انواع کیک و تافی، شکلات پوششی جهت روکش ویفر و بستنی، و بهبود کیفیت دانه بندی محصولاتی مانند ارده کنجد می باشند.

در کنار این دستگاه یک مخزن پریمیکسر یا نگهداری محصول اولیه و یک مخزن نگهداری بابت محصول نهایی مورد استفاده قرار میگیرد. امکان سیرکوله چندباره محصول از داخل بالمیل بابت کاهش دانه بندی و افزایش کیفیت وجود دارد. این دستگاه در دوظرفیت 300و 1000 کیلو گرم در ساعت تولید می شود.

به منظور کنترل حرارت محصول بدنه بیرونی دستگاه و شفت اصلی به صورت دوجداره ساخته می شود و با عبور آب گرم وسرد دمای نهایی از آنها محصول کنترل می گردد. بالمیل کانتینیوس نسبت به بالمیل میکسردار حجم ساچمه بیشتر و سرعت دورانی بالاتری را داراست، به همین دلیل ظرفیت تولید دستگاه ها به مراتب از بالمیل میکسردار بیشتر است. طراحی ظاهر پره ها وچیدمان آنها موجب بهینه سازی در مصرف انرژی در این دستگاه شده است

انتظار می رود با کنترل دبی محصول اولیه خروجی، محصول نهایی با دانه بندی زیر 25 میکرون حاصل شود.

ظرفیت: ۳۰۰ الی ۱۰۰۰ کیلوگرم در ساعت

کاربرد: تولید شکلات قالبي و تبلت، تخته ای، مغزی و شکلات پوششی جهت روکش ، و بهبود دانه بندی محصولاتی مانند ارده کنجد

 

مشاوره و تماس با کارشناسان ما